Liv Residence Tower, Dubai Marina

Liv Residence Tower, Dubai Marina jest położony 2 km od takich obiektów jak Klub golfowy Emirates, około 700 m od stacji metro Dubai Marina. 1-pokojowy apartament oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi oraz parking dla osób podróżujących samochodem.

Obiekt z widokiem na miasto dysponuje patio, balkonem i miejscem do siedzenia. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obecność łaźni parowej, jacuzzi i sauny zapewnia wysoki poziom zadowolenia gości. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.

Liv Residence Tower, Dubai Marina jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Apartament o powierzchni 51 m² oferuje pierwszorzędną lokalizację 19 km od stacji kolejowej Stacja Business Bay. Liv Residence Tower, Dubai Marina znajduje się w bliskiej odległości od takich miejsc jak Kino Roxy Cinema JBR. The Walk at JBR znajduje się zaledwie 6 min pieszo od obiektu. Ten apartament znajduje się w niewielkiej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Big 19 bayside.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Liv Residence Tower, Dubai Marina
Vacationer Holiday Homes I Spacious 2 Bedroom In Marina I Steps To Tram Station
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vacationer Holiday Homes I Spacious 2 Bedroom In Marina I Steps To Tram Station

8.4
Bardzo dobry 5 opinii
27 m od nieruchomości
1-Br Stunning Sea View Beachfront Jbr
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

1-Br Stunning Sea View Beachfront Jbr

6.6
Przyjemny 5 opinii
110 m od nieruchomości
Stonetree - Beach Access - 3Br With Maids- 15Th Floor
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stonetree - Beach Access - 3Br With Maids- 15Th Floor

126 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    31 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    19 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Obsługa porządkowa

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Basen dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Ogrzewany basen
    • Basen zewnętrzny
    • Parasole plażowe
    • Leżaki
    • Sprzęt do barbeque
    • Sauna
    • Łaźnia parowa
    • Jacuzzi

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiDUB-LIV-TFVFJ
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Liv Residence Tower, Dubai Marina oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Liv Residence Tower, Dubai Marina oferuje Wi-Fi za darmo.
    • Czy Liv Residence Tower, Dubai Marina akceptuje zwierzęta?
      Niestety Liv Residence Tower, Dubai Marina nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Liv Residence Tower, Dubai Marina posiada kuchnię?
      W Liv Residence Tower, Dubai Marina goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    31 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    19 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Liv Residence Tower, Dubai Marina

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij